Przestrzeń w kabinie

Wiele osób fascynuje się pojemnością aut Audi. Tym czasem porównując Audi A4 a Passata B 5 z tym samym nadwoziem i podwoziem, okazuje się, że zdecydowanie więcej miejsca jest właśnie w kabinie Passata. Również porównując w tych dwóch modelach jakość foteli i komfort podróżowania, trzeba trzeba pochwalić właśnie Passata. Audi przyciąga głównie renomą marki, w miarę ciekawą linią nadwozia. Jednak już koszty utrzymania obu aut, są porównywalne za to komfort ich użytkowania przeważa jednak na rzecz Passata.

Osoby szczupłe i niskie mogą ze mną w tej materii polemizować, szczególnie, jeśli podróżują same i fotel kierowcy mogą wysunąć maksymalnie do tyłu. Osoba wysoka przyzna mi rację ponieważ nawet ustawiając sobie fotel kierowcy do swoich gabarytów, siadając na tylnym siedzeniu za fotelem kierowcy, ma jeszcze dostatecznie dużo miejsca by podróżować wygodnie. W Audi osoby siedzące na tylnej kanapie muszą się jednak w znacznym stopniu ograniczać. Podkurczać nogi, a nawet lekko garbić się.

Nadal chcecie jeździć Audi?

Zastanówcie się więc, dlaczego to Passat króluje na naszych drogach.

Nie sama kabina decyduje o wygodzie auta? W Passacie bagażnik jest równie przestronny, jak w Audi, a w przypadku powyżej porównywanych modeli, Audi ma mniejszy bagażnik.

 

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz