Materiały wykończeniowe kabiny Passata

W wielu autach innych marek piękna linia nadwozia czy nawet ilość miejsca w kabinie jest niestety połączona z kiepskim wykończeniem samej kabiny i bagażnika. W Passacie na szczęście tak nie ma. Kabina w środku wykończona jest dobrej jakości tworzywem, doskonale dopasowanym do siebie. Nic tu nie strzela, nie trzeszczy, nie odbarwia się a przede wszystkim, nie pęka , gdy auto w środku nagrzeje się od słońca. W wielu autach niestety pękające plastiki są zmorą właścicieli.

Miłe wrażenie robi sam kokpit. Wskaźniki są bardzo czytelne, doskonale rozmieszczone. To gwarantuje komfort podczas jazdy. Przyciski od elektroniki auta rozmieszczone są w taki sposób, że znajduje się intuicyjnie. To dotyczy wszystkich aut z tej linii.

Na pochwałę zasługuje również rozmieszczenie schowków w kabinie i bagażniku. Są nie tylko dobrze rozmieszczone ale również pojemne. Dzięki temu, podczas jazdy nic nie „wala” się po kabinie. Tak samo w bagażniku, są schowki boczne, schowek na koło zapasowe. Owszem,w autach gdzie zamontowano instalację LPG a zbiornik ukryto w miejscu na koło zapasowe, przestrzeń się zawęża i trzeba się liczyć z pewnymi ograniczeniami. Wciąż jednak jest to spora przestrzeń, którą stosunkowo łatwo zagospodarować.

Ten wpis został opublikowany w kategorii Bez kategorii. Dodaj zakładkę do bezpośredniego odnośnika.

Dodaj komentarz